POKLADNY / EET


Dodáváme, instalujeme, nastavujeme a opravujeme pokladny pro elektronickou evidenci tržeb (EET).


Zajistíme pro vás řešení EET, ať už se jedná o jednoduchou aplikaci pro splnění povinnosti elektronické evidence přes přenosné terminály s možností akceptace platebních karet až po robustní pokladny pro náročné nasazení v síti.

Dodáváme nejen kompletní řešení, ale zároveň i samotné instalace a nastavení v případě, že již hardware či software vlastníte.


Aplikace PROFIÚČTENKA ve vašem mobilu, tabletu, počítači + bluetooth termální tiskárna


Jednoduché a levné řešení pro občasné vystavování dokladů.

Do vašeho přístroje (telefon či tablet Android/iOS s wifi připojením či datovými přenosy) nainstalujeme bezplatnou aplikaci Profiúčtenka a nastavíme ji včetně EET. Tisk účtenek pak probíhá bezdrátově na malou přenosnou tiskárnu s vlastní baterií.

Aplikaci Profiúčtenka lze instalovat i do počítačů s Windows 10, tisknout můžete na vaši stávající běžnou tiskárnu.

Cena tiskárna PTP pro Android: 1.983 Kč bez DPH / 2.399 Kč s DPH
Cena tiskárna PTP pro iOS: 2.313 Kč bez DPH / 2.799 Kč s DPH
Cena instalace a nastavení Profiúčtenka: 1.000 Kč bez DPH / 1.210 Kč s DPH

 


Mobilní pokladna ProfiPAD Plus s aplikací PROFIÚČTENKA


ProfiPAD plus je kompaktní mobilní dotyková pokladna s integrovanou termální tiskárnou. Najde uplatnění jak u pevné provozovny při připojení k WIFI síti, tak v terénu díky možnosti použít LTE sim kartu.

Váš nový ProfiPAD aktualizujeme tak aby obsahoval vše v nejnovější verzi a nastavíme aplikaci Profiúčtenka včetně EET. Tisk účtenek pak probíhá na integrované termální tiskárně.

Cena pokladny ProfiPAD Plus: 5.775 Kč bez DPH / 6.988 Kč s DPH
Cena nastavení Profiúčtenka: 1.000 Kč bez DPH / 1.210 Kč s DPH

 Pokladní terminál SMART 8 s aplikací PROFIÚČTENKA (vč. plateb kartou)


Smart 8 je unikátní dotyková pokladna která má vše v jednom, pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál pro akceptaci plateb platebními kartami (včetně Google Pay, Apple Pay). Připojení k internetu je možné přes WIFI nebo přes datové přenosy (slot na sim kartu je k dispozici).
Při akceptaci platebních karet Vám dokážeme nabídnout transakční poplatek metodou MIF++ od 0,99%. Výsledné procento transakčního poplatku pak závisí na typu karty VISA, nebo Mastercard, případně zda se jedná o debetní, nebo kreditní kartu vydanou v ČR nebo v Evropské unii.

Váš nový Smart 8 aktualizujeme tak aby obsahoval vše v nejnovější verzi a nastavíme aplikaci Profiúčtenka včetně EET. Tisk účtenek pak probíhá na integrované termální tiskárně.

Cena pokladny Smart 8: 9.290 Kč bez DPH / 11.241 Kč s DPH
Cena nastavení Profiúčtenka: 1.000 Kč bez DPH / 1.210 Kč s DPH